Text na reč v slovenčine

Potrebujete jednoduché a úplné riešenie pre text na reč v slovenčine? Skúste ResponsiveVoice! Vytvorte budúce-dôkaz internetové stránky s NIE bleskom alebo pluginy, NIE za slová náklady, neobmedzený prevod textu na reč!

Loading ResponsiveVoice…
If it doesn’t load please check your browser compatibility


   

Powered by
ResponsiveVoice

 

Voice-enable your site with one line of code?

 


 
 

Text na reč v slovenčine potrebuje dobrú technológiu dobre fungovať, ale že technológia je ťažké prísť, a to je vždy bolesť realizovať. ResponsiveVoice vám dostane všetko-v-jednom, cenovo dostupné a bolesť-bez riešenia, ten, ktorý váži iba 14kB a riešia nespočetné problémy syntéza reči znamená, ktoré zahŕňajú (ale bohužiaľ nie sú obmedzené na) na znaku náklady, ktoré majú pre inicializáciu prejav motora po načítaní stránky, načasovanie oneskorenie medzi volanie API, problémy sadzieb reč, je to bordel sme sa rozhodli upratať, takže si nemusíte!

Text na reč v slovenčine s ResponsiveVoice

Kompatibilita

Tabuľka podpora text na reč v slovenčine

ResponsiveVoice text na reč v slovenčine je podporovaný natívne v Chrome ploche, Safari, a iOS. Chrome na Android nepodporuje náš hlavný hlas v operačnom systéme, ale to, že nie je prístupný do prehliadača, takže ResponsiveVoice padá späť do slovenský žena ako najlepšom prípade k dispozícii. Slovenský žena hlas je tiež používaný v prehliadačoch, ktoré natívne nepodporujú náš hlavný verziu, ako je Internet Explorer, Firefox a Opera.

Hlasová kvalita

female headHlavná slovenčina hlas je žena, a je podporovaná v Chrome pre desktop, OSX Safari, a iOS Chrome a Safari. Hodnotenie: 10/10

female headFallback hlas je aj žena, a je používaný v Android predvolenom prehliadači, Internet Explorer, Firefox a Opera. Hodnotenie: 10/10

Dve ženské hlasy znie veľmi podobne, takže užívatelia môžu mať konzistentné skúsenosti na platformách, ktoré sú oficiálne podporované, ale aj na tie, ktoré nie sú.

Prístupnosť

Accessibility Guidelines sú tu na pobyt, vytvárať webové stránky a aplikácie, ktoré sú lepšie pre všetkých. Každý štát má svoj vlastný súbor pokynov, ale pre on-line obsah takmer štát vypracoval podrobnosti. Väčšina zákonodarca odkazuje na Web Content Accessibility Guidelines 2.0 – a najmä ich úroveň AA – ako rozumné súboru pokynov nasledovať, kým oficiálne legislatíva sa vzťahuje na všetok obsah publikovaný na webe. ResponsiveVoice môže pomôcť tomu, aby vaše webové stránky WCAG 2.0 kompatibilné, a to najmä pre ľudí, ktorí sú pre tlač zakázaný, a tí, ktorí trpia rôznymi prekážok, vrátane dyslexie, zrakovým postihnutím, a ochrnutie. Doterajšie skúsenosti prehliadanie kladie mnoho prekážok pred nimi, stávať zbytočne ťažké a frustrujúce. Štandardné WCAG 2.0 bola založená s cieľom vyriešiť tento problém, a my sme radi, aby našej strany.

Jednoduché použitie a všestrannosť

S dostupnosťou stáva štandardom pre citlivé designu, sme vybudovali na trhu osvedčený roztok, ktorý ponúka nielen text na reč v slovenčine, ale aj množstvo ďalších jazykov, čo otvára nové kanály komunikácie a možných tokov príjmov s jediný riadok kódu!

ResponsiveVoice is the solution for your Slovak speech synthesis needs, including Slovak accent and inflection. Deploy text to speech Slovak in your website or application in minutes.

 
 

Voice-enable your site with one line of code?

 


 
 

Are You Interested In
VOICE ENABLING YOUR SITE
WITH JUST ONE LINE OF CODE?