Text na řeč v českých

Potřebujete jednoduché a úplné řešení pro text na řeč v českých? Zkuste ResponsiveVoice! Vytvořte budoucí-důkaz internetové stránky s žádná bleskem nebo pluginy, žádná za slova náklady, neomezený převod textu na řeč!

Loading ResponsiveVoice…
If it doesn’t load please check your browser compatibility


   

Powered by
ResponsiveVoice

 

Voice-enable your site with one line of code?

 


 
 

Text na řeč v českýchpotřebuje dobrou technologii dobře fungovat, ale že technologie je těžké přijít, a to je vždy bolest realizovat. ResponsiveVoice vám dostane vše-v-jednom, cenově dostupné a bolest-bez řešení, ten, který váží pouze 14kB a řeší nesčetné problémy syntéza řeči znamená, které zahrnují (ale bohužel nejsou omezeny na) na znaku náklady, které mají pro inicializaci projev motoru po načtení stránky, načasování zpoždění mezi volání API, problémy sazeb řeč, je to bordel jsme se rozhodli uklidit, takže si nemusíte!

Text na řeč v českýchs ResponsiveVoice

Kompatibilita

Tabulka podpora text na řeč v českých

ResponsiveVoice text na řeč v českých je podporován nativně v Chrome ploše, Safari, a iOS. Chrome na Android nepodporuje náš hlavní hlas v operačním systému, ale to, že není přístupný do prohlížeče, takže ResponsiveVoice padá zpět do Česká ženská jako nejlepším případě k dispozici. Česká ženská hlas je také používán v prohlížečích, které nativně nepodporují náš hlavní verzi, jako je Internet Explorer, Firefox a Opera.

Hlasová kvalita

female headHlavní čeština hlas je žena, a je podporována v Chrome pro desktop, OSX Safari, a iOS Chrome a Safari. Hodnocení: 10/10

female headRezerva hlas je také žena, a je používán v Android výchozím prohlížeči, Internet Explorer, Firefox a Opera. Hodnocení: 10/10

Dvě ženské hlasy zní velmi podobně, takže uživatelé mohou mít konzistentní zkušenosti na platformách, které jsou oficiálně podporovány, ale také na ty, které nejsou.

Přístupnost

Accessibility Guidelines jsou zde k pobytu, vytvářet webové stránky a aplikace, které jsou lepší pro všechny. Každý stát má svůj vlastní soubor pokynů, ale pro on-line obsah téměř stát vypracoval podrobnosti. Většina zákonodárce odkazuje na Web Content Accessibility Guidelines 2.0 – a zejména jejich úroveň AA – jako rozumné souboru pokynů následovat, dokud oficiální legislativa se vztahuje na veškerý obsah publikovaný na webu. ResponsiveVoice může napomoci tomu, aby vaše webové stránky WCAG 2.0 kompatibilní, a to zejména pro lidi, kteří jsou pro tisk zakázán, a ti, kteří trpí různými překážek, včetně dyslexie, zrakovým postižením, a ochrnutí. Dosavadní zkušenosti prohlížení klade mnoho překážek před nimi, stávat zbytečně obtížné a frustrující. Standardní WCAG 2.0 byla založena s cílem vyřešit tento problém, a my jsme rádi, aby naší strany.

Snadné použití a všestrannost

S dostupností stává standardem pro citlivé designu, jsme vybudovali na trhu osvědčený roztok, který nabízí nejen text na řeč v českých, ale také množství dalších jazyků, což otevírá nové kanály komunikace a možných toků příjmů s jediný řádek kódu!

ResponsiveVoice is the solution for your Czech speech synthesis needs, including Czech accent and inflection. Deploy text to speech Czech in your website or application in minutes.

 
 

Voice-enable your site with one line of code?

 


 
 

Are You Interested In
VOICE ENABLING YOUR SITE
WITH JUST ONE LINE OF CODE?