Teksts uz runu latviešu valodā

Vajadzība ērtu un pilnīgu risinājumu teksts uz runu latviešu valodā? Izmēģiniet ResponsiveVoice! Izveidojiet nākotnesdrošs mājas lapā bez zibspuldzes vai plugins, NO per vārdiem izmaksas, UNLIMITED teksta runas!

Loading ResponsiveVoice…
If it doesn’t load please check your browser compatibility


   

Powered by
ResponsiveVoice

 

Voice-enable your site with one line of code?

 


 
 

Kanals ir nepieciešams labs tehnoloģija varētu darboties labi, bet ka tehnoloģija ir grūti noteikt, un tas vienmēr sāpes īstenot. ResponsiveVoice izpaužas jums All-in-one, pieejamu un bez sāpēm risinājumu, kas tikai sver 14kB un atrisina neskaitāmas problēmas runas sintēzes nozīmē, kas ietver (bet diemžēl ne tikai) vienu-rakstura izmaksas, kam inicializētu runas motors pēc lapas ielādes, laika kavēšanās starp API zvani, runas kursa problēmām, tas ir haoss, mēs izvēlējāmies sakārtot, lai jums nav!

Teksts uz runu latviešu valodā ar ResponsiveVoice

Savienojamība

Teksts uz runu latviešu valodā atbalsts tabula

ResponsiveVoice kanals tiek atbalstīta natively Chrome darbvirsmas, Safari, un iOS. Chrome Android nav atbalsts mūsu galvenais balss operētājsistēmu, bet tā tas nav pieejama pārlūkprogrammā, tāpēc ResponsiveVoice nokrīt atpakaļ vīrietis latviešu kā labākajā gadījumā pieejama. Vīrietis latviešu balss tiek izmantota arī pārlūkiem, kas nav natively atbalstīt mūsu galveno versiju, piemēram, Internet Explorer, Firefox un Opera.

Balss kvalitāte

male headMūsu galvenais Latvijas balss ir vīrietis, un tiek atbalstīta Chrome darbvirsmas, OSX Safari, un iOS Chrome un Safari. Vērtējums: 5/10

male headAtkāpšanās balss ir arī vīrietis, un to izmanto Android noklusējuma pārlūku, Internet Explorer, Firefox un Opera. Vērtējums: 5/10

Vīriešu balsis ir ļoti līdzīgas, tāpēc lietotājiem ir konsekventa pieredze gan atbalstīto un neatbalstītu ierīcēm.

Pieejamība

Pieejamības pamatnostādnes ir šeit palikt, lai izveidotu mājas lapām un progr, kas ir labāk visiem. Katrai valstij ir savs noteikts vadlīnijās, bet par tiešsaistes saturu gandrīz valsts ir izstrādājusi detaļas. Lielākā likumdevējs atsaucas uz Tīmekļa satura pieejamības vadlīniju 2.0 – un jo īpaši to AA līmenis – kā saprātīgu kopumu vadlīnijas, kas jāievēro, līdz oficiālā likumdošana aptver visus publicēts tīmeklī saturu. ResponsiveVoice var palīdzēt padarīt jūsu mājas lapā WCAG 2.0, jo īpaši cilvēkiem, kuri ir drukas invalīdiem, un tiem, kuri cieš no dažādiem šķēršļiem, tostarp disleksija, redzes traucējumiem, un quadriplegia. Pašreizējā pārlūkošanas pieredze liek daudz šķēršļu priekšā no tiem, kļūst nevajadzīgi sarežģīta un nomākta. WCAG 2.0 standarts tika izveidota, lai risinātu šo problēmu, un mēs esam laimīgi, lai padarītu savu daļu.

Izmantošanas vieglumu un daudzpusība

Ar pieejamības kļūstot standarts atsaucīgu dizainu, mēs esam izveidojuši tirgu pierādīts risinājums, kas ne tikai piedāvā teksts uz runu latviešu valodā, bet arī pārpilnība citās valodās, kas paver jaunas saziņas kanālus un potenciālo ieņēmumu plūsmu ar vienu rindiņu kodu!

ResponsiveVoice is the solution for your Latvian speech synthesis needs, including Latvian accent and inflection. Deploy text to speech Latvian in your website or application in minutes.

 
 

Voice-enable your site with one line of code?

 


 
 

Are You Interested In
VOICE ENABLING YOUR SITE
WITH JUST ONE LINE OF CODE?