Konuşma Türkçe metin

Konuşma Türkçe metin için kolay, hepsi-bir-arada çözüm? ResponsiveVoice deneyin! NO flash veya eklentileri ile bir geleceğe web sitesi oluşturma, NO sözler başına maliyetleri, konuşma metni SINIRSIZ!

Loading ResponsiveVoice…
If it doesn’t load please check your browser compatibility


   

Powered by
ResponsiveVoice

 

Voice-enable your site with one line of code?

 


 
 

Konuşma Türkçe metin iyi çalışması için iyi bir teknoloji gerekiyor, ancak bu teknolojinin gelmek zordur ve her zaman uygulamak için bir ağrı var. ResponsiveVoice başlatmak zorunda, size bir all-in-one, uygun fiyatlı ve ağrısız çözüm 14KB ağırlığında ve sayısız sorunlar konuşma sentezleme (ama ne yazık ki bunlarla sınırlı değildir) dahil olan gerektirir başına karakteri maliyetlerini çözer sadece bir tane alır sayfa yük sonra konuşma motoru, API çağrıları, konuşma hızı sorunları arasında gecikmeler zamanlama, biz bu yüzden gerek yok çeki düzen vermek için seçtik bir karmaşa!

ResponsiveVoice ile konuşma Türkçe metin

Uygunluk

Konuşma Türkçe metin destek tablosu

ResponsiveVoice konuşma Türkçe metin Krom masaüstü, Safari ve iOS yerel olarak desteklenir. Android Chrome işletim sisteminde ana ses desteklemiyor, ama ResponsiveVoice mevcut en iyi durum olarak geri İngiltere İngilizce Kadın düşer böylece tarayıcı için erişilebilir değildir. İngiltere İngilizce Ses kadın aynı zamanda Internet Explorer, Firefox ve Opera da doğal olarak bizim ana sürüm desteklemeyen tarayıcılarda, kullanılır.

Ses kalitesi

Ana Türk sesli kadın, ve masaüstü için Chrome, Safari OSX ve iOS Chrome ve Safari desteklenir. Değerlendirme: 10/10

Son çare Türk ses de kadın ve Android varsayılan tarayıcı, Internet Explorer, Firefox ve Opera kullanılır. Değerlendirme: 10/10

Kullanıcıların resmen desteklenen platformlarda tutarlı bir deneyim olabilir böylece iki bayan sesi değil, aynı zamanda olanlar üzerinde, çok benzer ses.

Ulaşabilme

Erişilebilirlik kurallar herkes için daha iyi web siteleri ve uygulamalar oluşturun, kalmak için buradayız. Her devlet kılavuzlarının kendi belirledi, ancak çevrimiçi içerik için neredeyse devlet detaylarını çalıştı. Resmi mevzuat Web’de yayınlanan tüm içeriği kapsayan kadar takip etmek kurallar mantıklı kümesi olarak – ve AA seviyesi özellikle – En yasama Web İçeriği Erişilebilirlik Kılavuzu 2.0 anlamına gelir. ResponsiveVoice özellikle baskı devre dışı insanlar için, web sitenizin WİEK 2.0 uyumlu olmasına yardımcı ve disleksi, görme bozukluğu ve quadripleji dahil engellerin çeşitli muzdarip olanlar olabilir. Geçerli tarama deneyimi gereksiz zor ve sinir bozucu olma önlerinde birçok engel koyar. WİEK 2.0 standardı bu sorunu çözmek için kurulmuştur ve biz üzerimize düşeni yapmak için mutluyuz.

Kullanım ve çok yönlülük kolaylığı

Erişilebilirlik duyarlı tasarım için bir standart haline, biz tek bir kod satırı ile iletişim ve potansiyel gelir akışlarının yeni kanallar açıyor, sadece Türk konuşma metni değil, aynı zamanda diğer dillerde bir bereket sunan bir pazar kanıtlanmış bir çözüm, inşa etmişlerdir!

ResponsiveVoice is the solution for your Turkish speech synthesis needs, including Turkish accent and inflection. Deploy text to speech Turkish in your website or application in minutes.

 
 

Voice-enable your site with one line of code?

 


 
 

Are You Interested In
VOICE ENABLING YOUR SITE
WITH JUST ONE LINE OF CODE?